Буковель і Яремче

Курорти Яремче і Буковелі

Яремче (Яремча) - невелике курортне містечко в Карпатах, в Івано-Франківській області, Україна. Місто знаходиться в долині річки Прут і щорічно в нього приїжджають тисячі туристів своїм дозвіллям, природою і ландшафтом. Тут розташовано кілька популярних гір і водоспадів, які чудово підходять для туризму і відпочинку. Влітку тут можна провести час в прогулянках по гірських стежках, наприклад - Скала Довбуша, помилуватися видом і викупатися в чистій річці, відвідати місцеві водоспади, зайнятися велотуризмом або кінними прогулянками. Для багатьох це місце стало відправною точкою на найвищу гору в Україні - Говерлу.

Буковель - найбільший гірськолижний курорт, розташований біля підніжжя гори Буковель, на висоті 920 м. Над рівнем моря. Буковель знаходиться недалеко від іншого курорту - Яремче (30 км) і за 100 км від Івано-Франківська. Влітку 2014 в Буковелі було відкрито найбільше штучне озеро в країні, площею в 6,8 га і глибиною до 15м. З 2008 року Буковель почав розвиватися, як лікувальний і бальнеологічний центр з сучасним медичним обладнанням. Він спеціалізується на допомозі людям з проблемами опорно-рухового апарату, шлунково-кишкового тракту і мочевиводітельной шляхів. Також курорт відомий своїми Буковельська чанами, які функціонують на основі мінеральної води і фітоотваров

Гірськолижний відпочинок в Яремче і Буковелі

Взимку на курорти Яремче та Буковель стікаються багато туристів для того, щоб зайнятися зимовими видами спорту. Курорт Буковель розташований на п'яти горах. Завдяки цьому курорт має понад 53 км трас різних рівнів складності. Траси готують для катання спеціальною технікою. Освітлення чотирьох схилів дозволяє кататися і в вечірній період. Одночасно комфортно на схилах курорту можуть кататися більше 15 тисяч чоловік. Крім лиж тут також можна покататися на снігоходах, сноубордах і навіть на собачих упряжках.

Траси курорту Яремче більше підходять для новачків. Перепад висот на них невеликий і розташовані вони недалеко від центру міста. На них спокійно можна кататися навіть з дітьми.

Готелі та ціни на курортах Яремче і Буковель

При всій своїй багатій базою активних розваг, проживання на курортах Яремче і Буковель порівняно недороге. Також тут регулярно влаштовуються знижки і акційні пропозиції, що дозволяє здорово заощадити на оренді житла. Ціни на проживання в Яремче і Буковелі залежать від віддаленості від центру, завантаженості і дополнітелной зручностей: баня, сауна, більярд.